سکوت سنگین

من گرفتار سنگینی سکوتی هستم که گویا قبل از هر فریادی لازم است

سپاهان و ضد فوتبال
ساعت ٢:٤۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٢ دی ۱۳۸٦   کلمات کلیدی: ورزشی

محمد احمدی سرباز نیروی یگان ویژه روز دوشنبه مورد اصابت ترقه از سوی هواداران سپاهان قرار گرفت و هم اکنون در بیمارستانی در اصفهان بستری است. این سرباز در جریان دیدار پرسپولیس- سپاهان از ناحیه سر مورد اصابت ترقه قرار گرفت که بلافاصله به بیمارستان فیض اصفهان منتقل شد اما به دلیل وخامت حال وی او را به بیمارستان مجهزتری منتقل کردند. روز دوشنبه پزشکان روی سر این سرباز عمل جراحی انجام دادند، ولی هنوز از وخامت حال وی گزارش دقیقی در دست نیست. پزشکان بیمارستان الزهرای اصفهان اعلام کرده اند که این سرباز از ناحیه سر و چشم دچار مشکلاتی جدی شده و هم اکنون نیازمند مراقبت های ویژه است، همچنین پزشکان مشخص شدن جراحات وارده به مغز و چشم این سرباز را نیازمند بررسی بیشتر دانسته اند. مسوولان باشگاه سپاهان و مسوولان نیروی یگان ویژه انتظامی اصفهان هنوز هیچ عکس العملی در مورد این اتفاق از خود نشان نداده اند. با این حال کانون هواداران باشگاه سپاهان به طور ضمنی به پرتاب ترقه از سوی هواداران این تیم به این سرباز اعتراف کرده اند.

خبری که ایسنا نوشته تازگی ندارد . متاسفانه فوتبال ایرانی مدت هاست که این حوادث ناجوانمردانه را دارد . منتها بعضی جاها بیشتر است و برخی از جاها کمتر !

اصفهان همواره فوتبال قدرتمندی داشته است منتها در این چند سال اخیر حوادث غیر ورزشی بسیاری در این شهر رخ داده است . به قول فرهاد مجیدی پول های زیادی به اسم فوتبال در جاهای دیگری برای مقابله با رقیبان خرج شده است . هرگاه تیمی در برابر سپاهان بازی کرده حوادث غیر ورزشی بسیاری در برابر خود دیده است . هنوز رفتار غیر ورزشی مسئولان این تیم برابر استقلال آن هم در ماه مبارک رمضان از یاد نرفته بود که دوباره این حادثه زشت رخ داد . حتی می شود ردپای این باشگاه را در تضعیف تیم مردمی تر ذوب آهن دید . اینان در حال انجام کاری هستند تا در اصفهان فقط یک تیم فوتبال باشد و تمام هواداران این شهر را هوادار تیم خود قلمداد کنند . کاری که در تبریز شد و این شهر هر سه تیم خود را در دسته های پایین تر دید .

نکته آخر اینکه مربی پر مدعا و مغرور این تیم که خود را از ایرانی ها برتر می داند و با غروری کاذب از جواب دادن به خبرنگاران و هواداران فوتبال پرهیز می کند و متاسفم برای خبرنگارانی که هیچ اقدامی برای مقابله با این حرکت ناشایست و غیر حرفه ای لوکا انجام نداده اند .!! اگر یک مربی وطنی چنین کاری می کرد باز هم کار او را بی جواب می گذاشتند ؟!