سکوت سنگین

من گرفتار سنگینی سکوتی هستم که گویا قبل از هر فریادی لازم است

عشرت شایق
ساعت ٥:٥٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۸٦   کلمات کلیدی: سیاست

 

یکی از شخصیت های مجلس جالب هفتم ، سرکار خانم عشرت شایق هست !

کارای این خانم کرده برای ساخت یک مستند ویژه  خوراک خوبیه !

این خانم نماینده چند وقت پیش در راستای حمایت از طرح امنیتی پلیس و مبارزه با بد حجابی و تبرج حرف های جالبی زد که واکنش های منفی بسیاری داشت .

حالا هم  در سالروز اجباری شدن کشف حجاب رضاخانی مصاحبه جالبی کرده و به شدت به صدا و سیمای جمهوری اسلامی تاخته است و از سیمای ضرغامی خواسته که از رضاخان درس بگیرد و از ترویج بی حجابی دست بردارد !!

یکی دیگر از جنبه های جذاب خان عشرت شایق حضورش در هیات مدیره باشگاه استقلال تهران است ! سازمان تربیت بدنی با نفوذ مستقیمی که بر روی دو باشگاه پر طرفدار پرسپولیس و استقلال دارد تمام امور این دو باشگاه را زیر نظر خود دارد . و به همین ترتیب این خانوم که هیچ فعالیتی در استقلال نداشته است تا بالاترین رده مدیریتی پیش رفته است و قطعا حضور وی و چند نفر دیگر عامل اصلی ناکامی آبی پوشان در این فصل است . چگونه باشگاهی به این قدمت و حضور خیل عظیمی از پیشکسوتان این تیم شخصی غیر فوتبالی و غیر استقلالی باید کار های باشگاه استقلال را مدیریت کند . اصلا حضور وی چه نفعی برای استقلال داشت ؟

این موضوعی است که در باشگاه پرسپولیس هم وجود دارد ولی با توجه به قهرمانی پرسپولیس فعلا حساسیتی در بر نداشه است ولی نمیتوان در برابر حذف بزرگان و پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال ساکت ماند !