سکوت سنگین

من گرفتار سنگینی سکوتی هستم که گویا قبل از هر فریادی لازم است

فوتبال زشت سپاهان
ساعت ۱:۳۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ دی ۱۳۸٦   کلمات کلیدی: ورزشی
بالاخره سخت گیری هایی که باید پیش از این آغاز میشد در فوتبال ایران آغاز شد !

 

تیم سپاهان به خاطر رفتار زشت و غیر ورزشی هوادارانش به شدت مجازات شد . کسر امتیاز از تیم خاطی برای اولین بار در ایران حادث شد . اتفاقی که اگر زود تر می افتاد اکنون فوتبال ایران شاهد این حوادث زشت نبود . هرچند وقتی این اتفاق افتاد که پای نیروی انتظامی در میان بود و معلوم نبود اگر تماشاگری دچار این حادثه میشد باز هم از تیم خاطی امتیاز کسر میشد یا نه ؟! آیا باز هم سپاهانی ها برابر حریفانشان دست به خشونت و حرکات غیر ورزشی میزنند ؟!

 

به هر حال این رای بیشتر به سود پرسپولیس و استقلال هست ، چرا که این دو تیم همواره در اصفهان و در برابر سپاهان با حاشیه های غیر فوتبالی مواجه هستند و برد های سپاهان مقابل این دو تیم بیشتر از اینکه فوتبالی باشد به خاطر مدیریت سپاهان ، ساکت است . کسی که همچنان به حمایت از این گونه فوتبال زشت می پردازد .

 

امیدوارم که این کسر امتیاز باعث شود تا دیگر شاهد حاشیه غیر ورزشی در فوتبال ایران نباشیم و روزی برسد که همانند لیگ برتر انگلستان تماشاگران در زدیک ترین مکان به زمین بازی به تشویق تیم خود بپردازند .

 

 

در ضمن دوستان علاقه مند به نظر سنجی میتونند در این سایت به تیم های برتر فوتبال دنیا رای بدهند در آسیا  پرسپولیس پس از النصر عربستان در رده دوم هست . برای رای دادن اینجا کلیک کنید .