سکوت سنگین

من گرفتار سنگینی سکوتی هستم که گویا قبل از هر فریادی لازم است

جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی
ساعت ۸:٤٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٩ آبان ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: ورزشی

به نام خدا

          بازی تیم ملی ایران برابر تیم ملی امارات عربی متحده با نتیجه  مساوی پایان یافت و تیم ایران پنج امتیازی شد .

 ایران یک – امارات یک


نیمه اول بازی امارات با ایران که در شهر دوبی برگزار شد با برتری یک بر صفر امارات تمام شد و البته تیم ملی ایران بازی بسیار ضعیفی نشان داد و اگر خوش شانس نبودیم در همان نیمه اول کار تیم ما تمام می شد . تک گل نیمه اول بازی با اشتباه فاحش وحید هاشمیان در از دست دادن توپ در یک سوم دفاعی ایران و اشتباده در یارگیری توسط سید جلال حسینی و حرکت بچه گانه و حتی اببلهانه حسین کعبی در دفاع در برابر مهاجم امارات باعث شکست تیم ملی در نیمه اول شد . تیم ایران در نیمه اول حتی یک موقعیت درست و حسابی برای رسیدن به گل خلق نکرد و تمام بازیکنان تیم ملی بسیار ضعیف و سر درگ ظاهر شدند . اونهم در برابر تیمی که در سه بازی قبلی خودش فقط باخته است و در طول تاریخ فوتبالش هیچگاه برابر ایران حرفی برای گفتن نداشته است .    

 

          این روند بازی در نیمه دوم هم ادامه داشت و بازهم شانس یار ما بود که گلی دریافت نکردیم و این ماجرا تا حدود یک ربع پایانی بازی ادامه داشت و در یک سانتر از جناح راست ایران با گل زیبای کریم باقری کاپیتان تیم ملی جمهوری اسلامی ایران بازی رو مساوری کرد تا باز هم بازیکن با تجربه تبریزی ایران ناجی تیم ملی شود .

          هرچند که ایران به راحتی می توانست سه امتیاز این بازی رو از آن خود کند ولی اشتباهات فردی و ارنج نا درست بازیکنان دو امتیاز حساس را از ایران گرفت .