سکوت سنگین

من گرفتار سنگینی سکوتی هستم که گویا قبل از هر فریادی لازم است

قانون بد یا بی قانونی ؟!
ساعت ۱۱:٢٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ خرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: سیاست

 

 

 

در این چند روز  شرایط ویژه و خاصی در کشور بوجود آمده است و تقریبا در تمام فضای جامعه حرف و سخن از انتخابات است ؛ مخصوصا در دنیای مجازی و فضای نت و وبلاگ های مختلف .

و البته تقریبا اکثریت به این نتیجه رسیده اند که شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ایران مفید تر از عدم شرکت و تحریم انتخابات است .

شاید گزینه های بهتری هم برای نشستن در کرسی قدرت نسیت به این چهار نفر موجود باشد ولی حالا در بین این چهار نفر باید انتخاب کرد و البته بهترین گزینه برای اجرای کامل قانون اساسی مصوبه ی 1358 را باید از بین این چهار نفر برگزید و چه بهتر کسی برگزیده شود که به قانون پایبندی بیشتری داشته باشد و نه کسی که قانون گریز باشد و سعی و تلاشش در جهت تضعیف مجلس قانونگذاری است .

قانون بد بهتر از بی قانونی و هرج و مرج است !

 

به امید اینکه روز هایی بیایند که قانون به شیوه کامل در کشور اجرا شود و البته اگر قانون اجرا شود کم کم قانون هم اصلاح خواهد شد و نواقصش برطرف خواهد شد و قانونی به تصویب خواهد رسید که مورد اتفاق و پذیرش کلیه مردم خواهد بود .

 

 


 

یکی از دوستان وبلاگ نویس که سابقه خوبی در نوشتن دارند و البته مدت هاست که من نوشته ای ایشون رو پیگیرانه مطالعه می کنند درددل هایی در باب انتخابات نوشته اند که بسیار جالب آمد برایم و برخی از آنها را در اینجا خواهم آورد :

 

               1- دیروز یکی از دوستان پرمهر بهم اس ام اس زد . نقل قول دقیقش چنین میشه:

"ان شاالله به کوری چشم ضد انقلاب ها باز هم احمدی نژاد رئیس جمهور میشه"

هرچی فکر کردم به یاد نیاوردم از کی تا حالا طرفداران نخست وزیر زمان جنگ ، کسی که از رئیس جمهور فعلی به امام و رهبر و جنگ خیلی نزدیک تره ، ضد انقلاب نامیده میشن؟!!!

2-هیچکس نتونست میر حسین موسوی رو به میدان بیاره . هیچ اصرار و استدلال و خواهش و...

من قدرت دولت نهم رو تحسین می کنم!

شاید این پربارترین حاصل این دولت بوده .

3-انتخابات صحنه تقابل حق بر باطل نیست .

4-بینش چگونگی کنار هم چیدن دیده هاست . گاهی اختلاف آدم ها از تفاوتی که در دیده ها دارن ناشی میشه ، گاهی از تفاوتی که در چیدمان دیده ها دارن !

5-به نظرم صحیح نیست آدم مسائل سیاسی رو تو روابط دوستی اش دخالت بده . من اینجا فقط نظرم رو بیان می کنم . با هیچکدام از دوستانم به دلیل مغایرت نظر سیاسی احساس دشمنی نخواهم کرد!