تحقیر بازیکنان آبی ها

در پایان بازی دیروز استقلال تهران با صنعت نفت آبادان حادثه بسیار عجیبی رخ داد که خیلی ها از دیدن آن متاثر شدند .

          مربی خودنمای استقلال در برابر دیدگان تماشاگران ناراحت اسقلال و دوربین های خبری و از همه مهمتر دوربین زنده تلویزیونی اقدام به تنبیه چند بازیکن کرد که بیشتر جنبه تحقیر داشت !! حرکتی بسیار زشت که البته امسال برای چندمین بار حادث می شود . در بازی پرسپولیس با راه آهن هم مربی تیم راه آهن حرکتی بسیار زشت و ناشایست انجام داد که متاسفانه برخورد چندانی با آن نشد و اکنون بار دیگر مربی دیگری دست به حرکتی تحقیر کننده میزند . حرکتی غیر فوتبالی که باعث خواهد شد روحیه فردی به پایین ترین حد خود نزول کند .

مربی جدید استقلال که سال هاست با جنجال ها و حرکت های غیر فوتبالی خود کار های ارزشمند فوتبالی اش نادیده گرفته شده است اکنون در راس یکی از تیم های پر طرفدار ایران قرار گرفته است و باید بداند این تیم با تیم های دیگر بسیار تفاوت دارد و نباید این گونه رفتار ها را انجام دهد . این مربی در اول کار خود سطح توقع طرفداران استقلال را تا حدی بالا میبرد که حتی منچستر یونایتد را هم خواهند برد !! حال در یک بازی که استقلال بیشتر به خاطر کم توانی مربی خود باخته به تنبیه و تحقیر یک عده جوان می پردازد ؟!

          البته به عقیده من حالو احوال امروز استقلال بیشتر به خاطر مدیریت غلط فتح الله زاده می باشد کسی که حدود ده سال قبل با فرستادن بازیکنان مطرح آن روز استقلال به تیم های نه چندان مطرح اروپا به گونه ای استقلال را ضعیف کرد که این تیم سال ها نتوانست مقامی در خور بدست بیاورد . داریوش یزدانی ، مهدی پاشازاده ، علیرضا منصوریان و خیلی های دیگر ! که در برابر ترانسفر شدن چند بازیکن پرسپولیس (علی دایی ، کریم باقری ، مهدی مهدوی کیا ) باید به اروپا می رفتند حتی در تیم های درجه دو و سه !

          اکنون هم با سیاست های اشتباه استقلال روز های خوبی ندارد و قطعا این به ضرر تیم ایران خواهد بود . در دوره اوج تیم ملی در سال های منتهی به جام جهانی 98 فرانسه پرسپولیس و استقلال قوی ترین تیم های ایران بودند و البته هواداران این دو تیم در آن مقطع زمانی به گونه ای غریب با هم متحد شدند و بهترین روز های فوتبال ایران را پدید آوردند . که متاسفانه در سال های بعد تکرار نشد و منجر به تضعیف این دو تیم دور ماندن از قهرمانی و عدم موفقیت تیم ملی ایران در این سال ها شده است . امیدوارم که مدیران استقلال با سیاستی بهتر و دور از حسادت بتوانند تیمی بسازند که در نهایت علاوه بر خوشحالی هواداران بسیار منجر به تقویت فوتبال ملی ایران شود کاری که امسال در پرسپولیس شاهد هستیم .

 

 

/ 0 نظر / 4 بازدید