عشرت شایق

 

یکی از شخصیت های مجلس جالب هفتم ، سرکار خانم عشرت شایق هست !

کارای این خانم کرده برای ساخت یک مستند ویژه  خوراک خوبیه !

این خانم نماینده چند وقت پیش در راستای حمایت از طرح امنیتی پلیس و مبارزه با بد حجابی و تبرج حرف های جالبی زد که واکنش های منفی بسیاری داشت .

حالا هم  در سالروز اجباری شدن کشف حجاب رضاخانی مصاحبه جالبی کرده و به شدت به صدا و سیمای جمهوری اسلامی تاخته است و از سیمای ضرغامی خواسته که از رضاخان درس بگیرد و از ترویج بی حجابی دست بردارد !!

یکی دیگر از جنبه های جذاب خان عشرت شایق حضورش در هیات مدیره باشگاه استقلال تهران است ! سازمان تربیت بدنی با نفوذ مستقیمی که بر روی دو باشگاه پر طرفدار پرسپولیس و استقلال دارد تمام امور این دو باشگاه را زیر نظر خود دارد . و به همین ترتیب این خانوم که هیچ فعالیتی در استقلال نداشته است تا بالاترین رده مدیریتی پیش رفته است و قطعا حضور وی و چند نفر دیگر عامل اصلی ناکامی آبی پوشان در این فصل است . چگونه باشگاهی به این قدمت و حضور خیل عظیمی از پیشکسوتان این تیم شخصی غیر فوتبالی و غیر استقلالی باید کار های باشگاه استقلال را مدیریت کند . اصلا حضور وی چه نفعی برای استقلال داشت ؟

این موضوعی است که در باشگاه پرسپولیس هم وجود دارد ولی با توجه به قهرمانی پرسپولیس فعلا حساسیتی در بر نداشه است ولی نمیتوان در برابر حذف بزرگان و پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال ساکت ماند !

/ 8 نظر / 4 بازدید
شقایق

چه اعتماد به نفسی داره اين خانومه............. سياست هميشه ۱دنيای مجهوله نميشه ازش سر در آورد.......

امير

سلام داداش گلم . مخلصيم . شرمنده دير شد

اميد

قالب قشنگی شد مبارکه