عصار

علیرضا عصار درمصاحبه ماهنامه موسیقی یک هفتم در یادبود هنرمند فقید فرهاد مهراد و در تفاوت ایشان با دیگران خواننده های پاپ ایران این چنین میگوید :

تفاوت فقط جنس صدا نیست .

 در قبل از انقلاب ایشان اشعاری انتخاب میکردند و ترانه هایی اجرا میکردند که حتی اگر در ژانر عاشقانه هم بوده اما تفاوت های زیادی با کارهای بقیه داشته است . در ساختار اجرایی که تا آن موقع این سبک کار نشده بود . ... زمانی که همه درباره چیز های دیگری و مسائل دیگری میخواندند و مردم هم این طور چیز ها را دوست داشتند ، ایشان درباره چیز های دیگری میخواندند .

در بعد از انقلاب هم ایشان علی رغم اینکه به هر حال در ایران غم نان یک معضل همیشگی است ... فرهاد تنها خواننده ای بود که هیچوقت تسلیم نشد و برای نان نخواند .

/ 75 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساناز

____________***__*_**** ___________ ____________**__**_____* __________ ___________***_*__*_____* _________ __________****_____**___****** ____ _________*****______**_*______** __ ________*****_______**________*_** ________*****_______*_______* _____ ________******_____*_______* ______ _________******____*______* _______ __________********_______* ________ __***_________**______** __________ *******__________** _______________ _*******_________* ________________ __******_________*_* ______________ ___***___*_______** _______________ ___________*_____*__* _____________ _______****_*___* _________________ _____******__*_** _________________ ____*******___** __________________ ____*****______* __________________ ____**_________* __________________ _____*_________* __________________ _____________*_* __________________ ______________** __________________ ______________* ___________________

mmf

سلام چون جواب سلام واجبه

الناز(يلدا)اسفندفرد

سلام دوست عزيز... دانشگاه خوش ميگذره؟! چرا آپ نمی کنی؟! راستی اگه خواستی به کلبه ی ترانه من و دوستام سری بزن.. http://kolbehtaraneh,blogfa.com

شهلا

سلام . هميشه نسبت به گيتار و گيتاريستها احترام خاصی می ذارم خودمم خيلی دوست دارم ياد بگيرم در حقيقت آرزومه ولی به خاطر عللی هنوز نتونستم . اميدوارم منم يه روز بتونم و مجبور نباشم با حسرت به صدای گیتار زدن پسر همسایه گوش بدم. دعا کن . به ما هم سر بزن .

علی

باسلام و خسته نباشيد خدمت تمام دوستان من از ميثم جان ممنونم وعليرضا عصار عزيز رو بخواطر خودش و رک گويی هاش دوست دارم.

علی

شهلا جان نوشتتو خوندم و اميد وارم که مشکلات شما از سر راه شما برداشته شود وشما حتما ميتونی.

openclose

هر انچه که می خواهید و میدانید و به دنبال ان میگردید رایگان رررررررررررررررررایگان رررررررررايگان ررررررررررررررايگان

openclose

هر انچه که می خواهید و میدانید و به دنبال ان میگردید رایگان رررررررررررررررررایگان رررررررررايگان ررررررررررررررايگان

openclose

هر انچه که می خواهید و میدانید و به دنبال ان میگردید رایگان رررررررررررررررررایگان رررررررررايگان ررررررررررررررايگان