نامردان

 

 

فرازی از نهج البلاغه:
یا اشباه الرجال و لا رجال
اینامردان مرد نما!!

 

تعجب نکنید شک هم نکنید این عبارات رو آقا نه به کفار فرموده اند نه به منافقین نهبه سپاهیان معاویه این عبارت رو آقا به عده ای از آدم های به ظاهر دور و برشونفرموده اند آدم هایی که امامشان را برای زمان سیری می خواسته اند و زمان آرامش؛همین که بوی جنگ و جهاد می ْآمده است همه غلاف بوده اند . همانهایی که نه سرمایزمستان و نه گرمای تابستان و نه خوشی بهار و...اجازه ی جهاد به ایشان نمی داده استآقا در جایی جمله ای فرموده اند که آدم  رو به یاد امروز بعضی از ما می اندازندفرموده اند : ایشان(سپاهیان معاویه)در کفرشان متحد هستند ومستحکم ولی شما در حقتان متزلزلید.
یه چیزی چند وقتیه شدیدا ذهنمو مشغولکرده : همه ی ما آدم های اون ۲۵ سال خونه نشینی آقا رو لعن میکنیم که چرا باعث مستور موندن حق و در پی اون مظلوم موندن امام زمانشون شدن اصلا تاحالا فکر کردیم هزار و سیصد و چند ساله با کرده هامون مانع ظهور بودیم . تا حالا بهفکر آدم هایی افتادیم که بعد از دوران ظهور خواهند آمد و به مایی که سالها مانعظهور بودیم چه لعن هایی هدیه خواهند کرد؟تازه اگه در زمان ظهورشون باشیم مطمئنهستین که جز. اشباه الرجال نیستیم یا فقط آقا رو برای خوش و خرمی میخواهیم؟؟؟؟
نکنه امام زمان ما هم امام زمان سیری ماباشه!! 

 

 

نقل از این وبلاگ

 

/ 3 نظر / 5 بازدید
لیلا

آدم از خودش خجالت میکشه.... گاهی اصلا یادمون میره که امام زمانی هم هست که حی و حاضره...! . . ممنونم که اومده بودید[لبخند]

نینا

مرسی دوست خوبم که بهم سر زدی