جدایی حق و باطل

 

 

همانا آغاز پدید آمدن فتنه ها ، هواپرستی و بدعت گذاری در احکام آسمانی است ، نوآوری هایی که قرآن با آن مخالف است ، و گروهی با دو انحراف یاد شده بر گروه دیگر سلطه و ولایت یابند ، که برخلاف دین خداست .

پس اگر باطل با حق مخلوط نمی شد ، بر طالبان حق پوشیده نمی ماند و اگر حق از باطل جدا و خالص می گشت زبان دشمنان قطع می گردید .

اما قسمتی از حق و قسمتی از باطل را می گیرند و به هم می آمیزند ، آنجاست که شیطان بر دوستان خود چیره می گردد و تنها آنان که مشمول لطف و رحمت پروردگارند که نجات خواهند یافت .

 

علی علیه السلام

خطبه ی 50 نهج البلاغه

 

/ 10 نظر / 4 بازدید
سمیه

قربون علی و مظلومیتش که هم احمدی نژادیها ازش دم میزنن و هم مخالفاش! بیچاره علی که این وسط حیرون مونده و ما هم ایضن که کی راست میگه و کی دروغ[گل]

دبیرخانه جشنواره وبلاگ نویسی تبیان

بلاگر گرامی ورود شما را به جامعه بزرگ تبيان خصوصا جشنواره وبلاگ نويسي بزرگ تبيان در استان زنجان گرامي ميداريم . وبلاگ شما پس از ثبت نام شما در جشنواره ثبت شد . لطفا بنر هاي جشنواره را در بلاگ خود قرار داده و لينک به جشنواره دهيد . . لطفا به نکات زير توجه کنيد : 1. قوانين جشنواره را بدقت مطالعه کنيد . رعايت معيارهاي جشنواره امتياز شما را بشدت ارتقا ميدهد. 2. در توليد محتوا کوشش نماييد . 3. وضعيت فني و گرافيک قالب وبلاگ خود را مرتبط با موضوع و عنوان وبلاگ انتخاب کنيد . 4. براي مشاهده مطالب برگزيده وبلاگ هاي شرکت کننده به همين بخش در وب سايت جشنواره روزانه مراجعه فرمائيد .براي مشاهده اين بخش به ادرس انتهاي همين مطلب مراجعه کنيد . براي رقابت با ساير بلاگر هاي جشنواره آخرين 20 مطلب شما مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت . اميدواريم شما را در جايگاه منتخبين وبلاگ نويسي تبيان ببينيم . در صورتي که به دوستان خود نيز دسترسي داريد آنها را نيز از موضوع جشنواره آگاه نماييد . با تشکر دبيرخانه برگزاري جشنواره فرهنگي – ديني وبلاگ نويسي تبيان استان زنجان ادرس وب سايت تبيان زنجان : http://tebyan-zn.ir آدرس وب سايت برگز

بی مزه

آنان که خود را با علی مقایسه می کنند. آیا نمی دانند که علی بر روی منبر خود را زد به دلیل تعرض بر زن یهودی؟ چرا این مدعیان عدالت تعرض به مسلمانان و رفتار وحشیانه با آنان را انکار می کنند؟

ع مقدم

کوی دانشگاه تهران را به خاک و خون کشیدند

آرتیمیس

با تبادل لینک موافق بودی خبرم کن

کاغذ و قلم

این روزها عقلم رو به زوال است... گاهی باطل ماهرانه لباس حق به تن می کند و تمییزش دشوار می شود. خدایا من مشمول لطف و رحمتت هستم؟ اگر رهایم کنی خسران زده ام.