فوتبال

به نام خدا

 

در هفته بیستم لیگ برتر ایران هم پرسپولیس و هم استقلال نتوانستند در برابر حریفان نه چندان قدرتمند خود نتیجه بگیرند و البته عدم نتیجه گیری تیم ملی فوتبال را هم باید اضافه کرد . همواره موفقیت تیم ملی به موفقیت دو قطب اصلی فوتبال ما پیوسته است و کسانی که قصد تضعیف یکی از این دو تیم را دارند بالطبع به فوتبال ملی ما هم صدمه می زنند .

درست از بعد از جام جهانی 98 فرانسه سعی در تضعیف فوتبال دو قطبی شد و این پروژه همچنان ادامه دارد تا کنون . هرگز دوست ندارم لیگ فوتبال ضعیف باشد و تقویت تمامی تیم های فوتبال ایران قطعا باعث برتری تیم ملی خواهد بود ولی متاسفانه به جای تقویت تیم های دیگر ، قرمز پوشان و آبی پوشان پایتخت تضعیف شدند تا جایی که اسطوره های دو تیم از باشگاه اخراج شدند .

به هر حال اگر دوست داریم تیم ملی خوبی داشته باشیم باید پرسپولیس و استقلال تقویت شوند والبته با مدیریت دولتی این تیم ها این مسئله حالا حالا ها ادامه خواهد داشت . همانطور که در بقیه بخش ها هم اقتصاد دولتی بیشتر به ضرر مردم بوده است تا اینکه منفعت رسان .

اگر مدیریت دو تیم به دست خودشان سپرده شود قطعا پس از مدتی اوضاع تغییر خواهد کرد و دوباره شاهد اوج گیری تیم های مردمی پرسپولیس و استقلال خواهیم بود و همانند دهه هفتاد شمسی آقایی آسیا از آن فوتبال ایران خواهد بود و ورزشگاه آزادی هم مملو از هواداران !

/ 2 نظر / 4 بازدید