سربازی 24

امروز صبح بار دیگر و شاید برای آخرین بار رفتم به پادگان 01 و با ورود به پادگان و دیدن کسانی که تازه اومده بودند برای آموزشی و شروع سربازی خاطرات تلخ و شیرین این دو ماه اخیر برایم مرور شد . هرچند یه حس دیگه داشت ولی مثه روز اول دلم گرفت ! تازه خودم هفته دیگه همین موقع رفتم یه شهر دیگه و یه محیط و دوران تازه ای را تجربه خواهم کرد ، باز هم برای دیگران از خودم بیشتر دلم گرفت .

برخورد گرم تر و صمیمی تر جناب کاویانی دلگرمی زیادی برام داشت . هرچند نسبت به اینکه دوره کد شیرازم حسی ناشی از ترحم بهم داشت . جناب فرجی و سرگروهبان رضایی و اسلامی هم مثه همیشه توام با لبخند و مهربانی برخورد کردند .

همیشه آدمی بودم که در گذشته سیر میکردم و به دنبال شخصیت های خاطره هام بوده ام ولی این بار متفاوت تر هست . معمولا کمتر کسی است که بخواهد و بتونه برای بازگشت به گذشته به پادگان برگرده و من امروز تنها پس از یک روز برگشتم به 01 .

کمتر از یک هفته فرصت دارم تا رفتن به پادگان شیراز و شروع دوره ای تازه از زندگی . اگر موقعیت درست باشه شاید اونجا تنها نمونم و همسرم رو هم برای این دوره دو ماهه به شیراز ببرم تا خونه رو در اونجا درست کنیم . هرچند بیشتر از من برای او سخت است ولی با هم بودن مزه تلخ تنهایی رو شیرین خواهد کرد .

روز های به تندی میگذرند و این دوران هم تمام خواهد شد .

از همه دوستانی که محبت می کنند و با نظرات زیباشون باهام همراهی می کنند سپاسگذارم .

آرزو دارم همواره سعادتمند و پیروز باشید .

/ 8 نظر / 4 بازدید
سينا

قدر این دوران و دوستاشو بدون هیچوقت بر نمیگرده

آقا میثم اینقدر بابت شیراز افتادنت ناراحت نباش . بالاخره زندگی این سختی ها را هم داره . همش دو ماهه دیگه . تا بیای عادت کنی همه چی تموم شده . توکل کن به خدا[تایید]

احمدی

ای عزیز، پروانه قوت از عشق آتش خورد ، بی آتش قرار ندارد و درآتش وجود ندارد. تا آنگاه که آتش عشق اورا چنان گرداندکه همه جهان آتش بیند ، چون به آتش رسد خود را برمیان زند خود نداند فرقی کردن میان آتش و غیر آتش چرا ؟ زیرا که عشق همه خود آتش است. گر قصد کنم که برگشایم رگ خویش ---- ترسم که به عشقت اندر آید سر نیش.

آوای درون

اميدوارم که اين دوران هم به خوبی و مثل برق و باد بگذره..ز

آوای درون

اميدوارم که اين دوران هم به خوبی و مثل برق و باد بگذره.

شیما

سلام. خوش به حالت که پدرزنت با سربازیت موافقت کرده.بهتون حسودیم میشه کاش بابای منم همه چیزو اینقدر سخت نمیگرفت.

سعيد

salam nemidonam mishnasi ya na saeid hastam banasaz [قلب]hala hatman yadet amad yegane 714 fekr konam fagat man va shoma va esfandani oftadim shiraz[ناراحت]ya kheyli bad shasim ya kheyli khoshshans veblogeto hamintor to net peyda kardam khob bod nagofte bodi .shiraz mibinamet [گل]ya ali

مهرداد ط

زیاد نگران نباش جیییگر... من باید برم اندیمشک [چشمک] حداقل تو بعد کد بر میگردی من 17 ماه اونجام [نیشخند] [نیشخند] [نیشخند][بغل] مواظب خودت باش.