فوتسال

به نام خدا

 

تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران در اولین گام مرحله دوم رقابت های جام جهانی 2008 برزیل در برابر تیم ملی میزبان با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد . و فردا هم به مصاف تیم ملی فوتسال ایتالیا خواهد رفت .

باختن برابر برزیل چیز خارق العاده ای نیست ولی مغلوب شدن ، آن هم با حداقل اختلاف و به عبارتی باختن به هجومی ترین تیم با تنها یک گل نشان دهنده توان تیم ملی ایران است . تک گلی که اگر ایران نمی خورد برابر برزیل مساوی میکرد . به هر صورت این نتیجه هم ، نتیجه جالبی است خصوصا در کنار نتیجه مساوی برابر اسپانیا در اولین گام جام جهانی !

/ 3 نظر / 4 بازدید
inmorix

امید قرار گرفتن تو چهار تیم برتر جهان[لبخند]

Saeed

محمد نصرتي" از تيم بزرگسالان النصر اخراج شد - جريمه‌ي10 هزار دلاري و تمرين با اميد‌ها، براي مدافع ايراني روزنامه " البيان " با چاپ اين خبر از جريمه 10 هزار دلاري و اخراج به تمرين تيم اميدهاي النصر براي "محمد نصرتي" مدافع ايراني تيم النصر به دليل عدم توجه به فرامين مربيان و نداشتن روحيه جنگندگي و تلاش در دو ديدار مقابل تيم‌هاي الاهلي و الشارجه امارات در چارچوب مسابقات ليگ برتر امارات خبر داده است. تيم النصر با هدايت لوكا بوناچيچ و محمد نصرتي در خط دفاع خود مقابل تيم‌هاي الاهلي و الشارجه 7 گل را دريافت کره است.

Saeed

میثم! فکر کنم حق من و تو رو توی تحلیل فوتبال خوردن! کاش مسوولین النصر امارات وبلاگ من و تو رو می خوندن و بعد در مورد خرید نصرتی تصمیم میگرفتن. من و تو باید این هفته دو شنبه بریم برنامه نود. واسه این که نگی من تیر به تاریکی انداختم پس از این پس منتظر حضور جناب آقای رحمان رضایی در لیگ برتر ایشان و حاشیه های بوکسی فحشی ناموسی و دعوایی و جنایی ایشان باشید! امیدوارم هر تیمی که قصد به خدمت گرفتن رحمان رضایی رو داره پیش از هر چیز کامنت من رو بخونه! امیدوارم اون تیم پیروزی نباشه. سایپا یا استقلال بره اشکال نداره. اگر استقلال رفت حقوقش رو هم میتونه از تیم حریف یا رقیب دیرینه اش بگیره! خیالی نیست!