تیم ملی فوتبال ایران در راه جام جهانی 2010 افریقای جنوبی

به نام خدا

 

آخرین دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی با عربستان سعودی در راه رسیدن به جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی در برابر جمهوری آذربایجان صورت گرفت . بازی سرد و نا امید کننده ای که با گزارش علیفر غیر قابل تحمل شده بود و تیم ملی همانند بازی های اخیرش در برابر تیم های درجه 2 و 3  با برتری به کار خودش پایان داد ولی قطعا این تیم ملی با این ترکیب و نوع بازی تماشاگران فوتبال را راضی نخواهد کرد حتی اگر نتیجه بازی های رسمی همانند این بازی های دوستانه با برتری ایران همراه شود ، چرا که تماشاگر ایرانی خواستار فوتبال ایرانی است  فوتبالی جذاب و پر هیجان  و پر احساس . چیزی که مدت هاست نمی بینیم .

/ 9 نظر / 4 بازدید
www.nazaratemardomi.com

قيام وحدت تحت راهبري يگانه نجات دهنده عالمين الآدميان"آقا پروفسور ابراهيم ميرزايي" حكم اين است كه يگانه راهِ كلِّ آفرينش، حق و عدالت است زين‌پس دانش با خدمتگذارى، جاى سياست را خواهد گرفت هدفِ سازمان عَلَمِ حق و عدالت، حفظِ حقِ انسانيت و آزادىِ همه ملتها از زير ظلم كه ايران نقطه‌ شروع آن است جنايت و كشتار، ظلم و ستم و بيدادگرى بايد ريشه‌كن گردد و اين حكمِ صاحب‌الأمر است نامِ عَلَمِ حق و عدالت بر همگان حاكميت دارد تئاترِ دينىِ آخوندهاى مقدسينِ شيطان و زمانِ جولان دادنِ اين رژيم لعينُ‌الضالين مفسدينِ فى‌الأرض با تخيلاتِ واهى و تعصباتِ خرافى و جاهل در كفرِ بدعت و بى‌دين و ضدِ شأنِ آدم ضدِ حقيقت و ضد شريعت، پايان يافته است الحكمُ‌الفتح پيروزى از آنِ حق و عدالت است لحظه‌ى بيدارى و رشدِ حق و عدالت است و باطل كنون با جنگ و زور و جنايت، باتلاق جهنمى خود را فراهم ميكند سازمان عَلَمِ حق و عدالت دست هميارى و همكارى تمام عزيزانى كه قلبشان به عشق آزادى ايران مى‌تپد را به گرمى مى‌فشارد www.nazaratemardomi.com www.alamehaghvaedalat.com

hadi

مرگ وجود دارد/ باید به ان فکر کرد/ گلوی خود را نگاه دارید تا آن را بچشید[گل]

hadi

مرگ وجود دارد/ باید به ان فکر کرد/ گلوی خود را نگاه دارید تا آن را بچشید[گل]

hadi

مرگ وجود دارد/ باید به ان فکر کرد/ گلوی خود را نگاه دارید تا آن را بچشید

بهاره

سلام دوست عزیز !!! وبت خوشمله خوشحال میشم به منم سر بزنی !!! کلبه ی کوچیکیه اما وقت کردی سر بزن! موفق باشی (بهاره........

فاطمه اختصاري

بعد یک سال بغض... با «اگر شبی از شب های زمستان مسافری...» به روزم . . به یاد «مرد بي وطن» به یاد دوست و استاد سفر کرده: ........................................ «دکتر سید مهدی موسوی» . . داستان خرس هاي پاندا به روايت يك ساكسيفونيست که دوست دختری در فرانکفورت داشت با چندین شعر جدید که قبلا نخوانده اید آه پدر،پدر، مادر تو را در گنجه آويزان كرده... با حرفهایی صریح و بی پرده درباره جشنواره های «میبد» و «تبریز» . . صندلي كنار پنجره بگذاريم و بنشينيم و ... با خبر چاپ: ...................سومین شماره نشریه همین فردا بود با لینک هایی از جشنواره های مختلف با لینک شعرها و داستانهایی توپ از بچه های غزل پست مدرن و کارگاه اعترافات يك سارق مادرزاد... . . و با 27 لینک فقط 27 لینک تقدیم به:.... با یک سال نه! با 22 سال بغض به روزم.

فهیمه

سلام ممنون که بهم سر زدین[لبخند] پایدار باش چو پارس پاک همچو اهورا

ماه بانو

سلام ممنون که به من سر زدید.[گل] معلومه واقعا عاشق ورزشید که با این شرایط نا امید کننده ورزش کشور هنوز هم پیگیر مسائل ورزشی هستید.