غصب آزادی

 

آزادی  ،

در دامن اسارت می زاید ،

در زنجیر رشد می کند ،

از ستم تغذیه می کند ،

با غصب بیدار می شود ...

 

های ، این سرنوشت آزادی است !

 

معلم شهید علی شریعتی

 

/ 8 نظر / 26 بازدید
1

چه راحت بازیچه شیطان شدید و یکدیگر را رسوا می کنید ... با وجودیکه دم از دموکرسی و آزادی بیان حرف می زنید و با این شعار مردم را به نام شهید به کشتن میدهید ولی چه راحت به کامنتهای باطل اجازه نمایش می دهید اما کامنتهای حق را خفه میکنید ... زیرا از دو حال خارج نیست: یا موسوی و موسوی ها راست می گویند از اینکه در شمارش رای تقلب شد و یا دروغ. ... حال اگر راست باشد به خودی خود این معنی را می دهد که احمدی نژاد و حامیان او متقلب هستند و کسیکه در راس این حامیان قرار دارد خامنه ای می باشد.

2

بنابراین وقتی خامنه ای در راس حامیان احمدی نژاد باشد از دو حال خارج نیست: یا خامنه ای رهبری هست احمق چون از متقلب بودن کسیرا که از او حمایت می کند آگاه نیست و یا اینکه او خودش, یعنی خامنه ای کلا آتش افروز این تقلب هست. ... پس در هر دو حالت چطور بتوان شخصی را رهبر دین و مردم دید که یا احمق هست چون از تقلب زیردست خود خبر ندارد و یا اینکه خود کله این تقلب هست؟ ... از جانبی هم چطور می توانید پشت سر کسیرا که این چنین او را متقلب و یا حامی متقلب می بینید نماز بخوانید؟

سودا

دوست عزیز ممنون که به من سر زدی. 29 خرداد شهادت معلم شهید علی شریعتی برای همه ما روز خاصی است. از سالها پیش در دوره دانشجویی در دانشگاه یا در جمع هاص خصوصی تر بحث های راجع به ابعاد اندیشه و زندگی ایشان همراه من و دوستانم بوده است. ولی امسال گویا نشد که سمینار در ارشاد برگزار شود. به امید روزهای بهتر. موفق باشی.

3

حال اگر موسوی و موسوی ها دروغ بگویند آنوقت کسیکه در اینجا به نام دموکراسی تقلب میکند موسوی و موسوی ها هستند. بنابراین اگر اینطور باشد که از عقده باخت جناح مخالف را محکوم به تقلب می کنید آنوقت به خودی خود این معنی را می دهد که موسوی و موسوی ها خود متقلب هستند ... پس این من نیستم که شماها را رسوا میکنم بلکه به واضع و احمقانه شماها خودتان یکدیگر را رسوا می کنید. بنابراین چطور می توانید نظامی را حکومت اسلامی بنامید که در آن تقلب می کنید؟ .... آیا اسلام دینی هست متقلب؟ نه, پس هر دو باطل هستید زیرا اسلام متقلب نیست.

آسمونی

برای درخواست تغییر لوگوی گوگل به مدت یک روز برای ایران سبز، اینجا رای بدهید http://whereistheirvote.x10hosting.com/

اورانوس

رأی من - هویت من؛ فوری - مهم؛ اگر به دکتر رضایی رأی داده‌ای، ثبت‌نام کن http://harchidelambekhad.persianblog.ir/

hasti

دوباره مثل همیشه خودم اولم بیمعرفت یه سری به ساهی بزن

الف.پ

امروز روز اسارت ماست در این اسارت دست و پا می زنیم ان چنان که گویا در قفس مرگ تلف شده ایم و تنها نفس را برای لحظه ازادی در دل ذخیره می کنیم ای کاش ازادی دل زاده شود در دامان این اسارت سلام دوست من خوشحالم که این قدر به واقعیت ها می نگرید و در این ستم این چنین ازاد از معلم ازادی ها سخن می گویید تا با صدای او نیرو گیریم و رنجیر را بگشاییم حالا جدا از این همه ادبیات حرف ما هم حرفی است در دهان خفته و دردمند ازادی حال می خواهیم این حرف ها را جمع کنیم بعنی بیشتر از پیش ان ها را کنار هم قرار دهیم برای این کار قصد داریم موافقان خود را در یک جامعه وبلاگی بزرگ جگع کنیم تا با هم بیشتر رابطه داشته باشیم و با اتحاد شهر ارمانی مان را به دست اوریم به امید ان شهر سبز برای این کار من شما را لینک می می کنم البته شایان ذکر است شما برای انجام متقابل مختارید راستی خوشحال می شوم شما را در ویلاگ خود ببینم همچون ایران پاینده باشید خدانگهدار