شریعتی

اصلاً نمیدانم چه احساسی می کنم ؟ نمی دانم چرا ؟ ... راحت نیستم ... مثل این که باید حرفهای دیگری بزنیم ... مثل این که حرفهایی هست که به یادمان نمی آید و آن ها را باید گفت ! نمی دانم ، مثل این که باید یک جور دیگری باشیم ... نمی دانم چی بگم ؟ من کم کم دارم دیوانه میشم ! خیلی عجیب است مثل این که هنوز هم مصنوعی با همیم ، مثل این که هنوز ادای خودمان را در می آریم ، مثل این که باید جور دیگری باشیم ، این باور کردنی نیست که من الان خودم را ، تو را ، آسمان را ، چراغ ها را ، شب را ... همه چیز را مثل همیشه می بینم فقط خوب تر ، آزاد تر ، خوشبخت ! راحت ! نه ، این ها کافی نیست ، باید همه چیز دگرگون باشد ، اصلاً امشب نباید تاریک باشد ، اصلاً چراغ ها باید جور دیگری روشن شوند ، تو قیافه ات باید جور دیگری باشد ... باید مثل روحی باشیم که بعد از مرگ از تن بیرون می آید و وارد عالم ارواح میشود ، تو حرف بزن ، یک کاری بکن ، زود حرف بزن ، من نمی توانم روی این صندلی ، توی این اطاقک طاقت بیاورم ! خواهش می کنم ، حالم خیلی بد است ... حالم بد شد ، کمکم کن ، حرف بزن !

معلم شهید علی شریعتی – گفتگوهای تنهایی صفحه  633

 

my garden/  meysam

 امروز قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی هم برگزار میشه و البته به نظر من ایران با کشورهای عربی بیفته بهتره چرا که هیچ کدوم قدرت قبل رو ندارن مثلن کویت خیلی ضعیف شده و یا حتی امارات . باید تا شب صبر کنیم ببینیم چه میشه هرچند مرحله اول آسونه و مرحله بعد اصلیه و باید با کره و عربستان و بقیه قدر قدرت ها بازی بکنیم . امیدوارم موفق باشیم .

/ 4 نظر / 4 بازدید
امير حسين

سلام و درود فراوان بر شما دوست عزيز و گرامی

mazaher

سلام ممنون از لطف شما.. منم امیدوارم دوستیمون همیشگی بشه... لینکت کردم آقا میثم ... یا علی

فرانک

انتخاب بجا و زيبايی بود از دکتر شريعتی ُ واقعا هر بار نوشته های ايشان را می خونم لذت می برم. در مورد لطفتون هم بايد بگم اجازه ی مام دست شماست آقا

م.ج

سلام خيلی عالی موفق باشيد