سربازی 30

به نام خدا

 

 

فرصت تعطیلات به سر رسید و مرخصی میان دوره ام فردا به پایان خواهد رسید و باز دیگر باید نهصد کیلومتر سفر کنم و برای ادامه دوره کد خدمت سربازی عازم مرکز آموزش پیاده شیراز خواهم شد . دوباره باید تا عصر در پادگان پیاده شیراز باشیم و فرصت چند ساعته مرخصی شهری مون رو در فلکه گازو و پارک آزادی شیراز بگذرونیم و اگه حس و حال بیشتری داشته باشیم یه سری بریم زیارت شاهچراغ یا امامزاده سید علاالدین ! گاهی سری بزنیم به حافظیه و غزلی از خواجه بر سر مزارش بخوانیم .

 

حدود دو سه هفته دیگه باید در شیراز باشیم و بعد دوباره منتظر تقسیم مجدد برای ادامه دوره خدمت نظام بشینیم و ببینیم سرنوشت چه برامون پیش خواهد آورد .

 

به نظرم زندگی در تمام لحظات مثل هم هستش و به نوعی این لحظات سخت و آسان و شادی و غم برای امتحان آدم هاست و قطعا در این جور مواقع انسان ها خودشون رو نشون میدن . و جالب اینکه چه دوران غم و چه دوران شادی گذراست و به سرعت زمان می گذرد و روز ها پی در پی می روند .

 

باز هم یه خداحافظی دیگه !

این بار شاید کمتر از 15 روز از تهران دور باشم و البته همه چی به خواست خدا بستگی خواهد داشت . خدایی که در همه حال سعی میکنم شکر گذارش باشم و مطیع دستوراتش !

 

التماس دعا .

 

یا علی

/ 48 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شقایق

سلام ایشالله وقتی برگشتین من به روزم سر زنین

شقایق

سلام ایشالله وقتی برگشتین من به روزم سر زنین

مهدی همراهی

سلام عزیز خدا قوت. به نظرم اگر ایمان به پروردگار و مسیر حرکت انسان وجود داشته باشه، همه سختیها اسان می شه. یا علی مدد

هرمز ممیزی

سلام یادش بخیر دوران سربازی و مرکز پیاده شیراز و جناب سرهنگ عقابی ![گل]

یوسف

سلام فرصت کردی یه سری به من بزن و در باب کار جدید خصوصا در بخش قافیه نقدی روان کن[گل]

مصطفی

سفر به خیر اخوی انشا الله به سلامت برگردید[بغل]

یک دلشکسته

سلام خوبین اقا میثم قدیما اون قدیم قدیما خبری از ما میگرفتی اما الان چی انشاالله که هرجا هستی سلامت باشین دعاگوتونیم یا علی

پدر

پس تو هم مثل من سربازی... دوره کد خوردی شیراز؟...پس آموزشی 01 بودی؟

سمیرا

سلام اقا میثم گل من بلاگتون رو تصادفی پیدا کرم بلاگتون واقعا عالیه اگه خواستین به منم سری بزنین منتظر حضور سبزتون هستم فعلا باییییییییییییی[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

افسانه

باسلام موفق باشید[گل][گل][گل][گل][گل]