نفرت بهشتی از ...

شما مردم ایران مطمئن باشید که ما احدی را به دلیل انتقاد از خودمان یا از دست اندرکاران دیگر جمهوری اسلامی به هیچ عنوان نمی گذاریم کسی تعقیب کند ، تهدید کند .

با صراحت این را می گویم هر جا که در هر گوشه ی ایران کسی مزاحم و معترض کسی دیگر شود که چرا نسبت به مسئولان کشور انتقاد یا خرده گیری کردی ، این مزاحمت کننده کارش مورد تنفر ماست .

 

زندگی و مبارزات شهید آیت الله بهشتی

نوشته ی علی کردی

صفحه ی 226

/ 5 نظر / 6 بازدید
مهشید

چقدر جالب... انگار,انگار یکی همین چند روز پیش... نه,نه,... اشتباه میکنم...همین جوریه که نوشتی.

پیامی از هد هد به دکتر معصومه ابتکار

کودکان صاحب قدرت با تحریک مار و موش به زنجیر کشیده شده بادکنکی را باد کردند و بادکنک باد شده در این بازی کودکانه به دست کسیکه زورش بیشتر بود با تک سوزنی ترکید .... فسسسسسسسس. حال مار و موش به زنجیر کشیده شده انتقامجویانه می خندن و می گویند بکشید ای بیخبران که این حق شماست چون نمی دانید که همه این فتنه ها از ماست زیرا ما تنها از سلیمانی که از پروردگارش فرمان می برد فرمان می بریم: از شما مورچه ای می سازیم که امت میشوید, از شما اسبی بالدار که او را تا هفت آسمان به پرواز می آورد ... ولی وقتی فرمان خدا را در تربیت ما نافرمانی می کنید و ما را به زنجیر می کشید آنوقت از شما خوکی می سازیم پلید که فتنه ایجاد می کند و میمونی فاقد شعور و دور از انسانیت.

رود

سلام..از وبلاگ لئون اینجا اومدم ... حدیث بسیار زیبایی گذاشته بودید: آن کس که با بدی پیروز شد شکست خورده است.. همونجا هم ازتون تشکر کردم به خاطر این حدیث زیبا.. مطالبتون رو خوندم ... از نکته بینی و دقتتون خیلی خوشم اومد... کنار رود هم بیایید...[گل]

رضا

اینچنین است که پسرش نیز پاک گوهر شود و در مراسم ساگشت پدر بنالد و دیگران کیف