سربازی 18

این چند روزه پایان دوره آموزشی رو می گذرونیم از طرفی خوشحالی بابت تمام شدن یک مرحله دیگه و از طرفی اضطراب برای ادامه دوره خدمت ! یه جورایی مثه همون استرس قبل از اعزام در وجود آدم موج میگیره و من هم همیشه کم طاقت بودم برای فهمیدن آینده !

قبلا هم گفتم که بعد از دوره آموزشی باید دوره کد رو بگذرونیم و احتمال این هست که برای این دوره مدتی رو در شهرستان طی کنیم و حتی احتمال داره که اصلا کد نخورم و بلافاصله بعد از آموزشی به یگان محل خدمت مراجعه کنیم . مسلما هر کسی دوست داره در شهر خودش خدمت کنه و من هم مثه خیلی ها دوست دارم این دوره خدمت رو در تهران بگذرونم و البته با مشخص شدن محل خدمتم بتونم به کارهام هم برسم . همه چیز به خواست خدا بستگی داره و توکل من هم بر خداست .

به هر حال روز ها یکی پس از دیگری میگذرد و مثه تمام دوران قبل دوستانی جدید و خاطراتی به یاد ماندنی می شوند و پس از هر مرحله ای ، مرحله ای دیگر خواهد رسید .

موفق و سعادتمند باشید .

/ 3 نظر / 4 بازدید
سرباز

agha kodom yegan khedmat mikoni

حميد

سلام خوبي؟؟ من هنوز سربازي نرفتم ولي يكي از اقوام نزديكمون كه دورهآموزشيش تموم شد افتاد توي شهر خودش...ميگفت احتمال اينكه هركسي توي شهرخودش بيفته خيلي زياده! به هرحال سختي خدمت به همون دوره آموزشيشه كه شما گذروندي!....بقيه اش هتله![نیشخند] خوش باشي.[خداحافظ]

najme

سلام.[لبخند] من هميشه از سربازي خوشم ميومده![سبز][نیشخند] نميدونم چرا پسرها ازش ميترسن و فراري‌ان![عصبانی][تعجب] تازه!به شدت دلم ميخواست بيفتم شهر ديگه‌اي!![نیشخند][سبز][نیشخند][سبز] شما هم ايشالا به خواسته‌تون برسين!