روزگار ما

 

 

انالله و انا الیه راجعون

 

 

امام علی علیه السلام فرمودند :

 

روزگاری بر مردم خواهد آمد که از قرآن جز نشانی و از اسلام جز نامی باقی نخواهد ماند . مسجد های آنان در آن روزگار آبادان اما از هدایت ویران است .

مسجد نشینان و سازندگان بناهای شکوهنمد مساجد ، بدترین مردم زمین می باشند که کانون هر فتنه و جایگاه هرگونه خطاکاری اند .

 

 

/ 9 نظر / 2 بازدید
رهسپار

سلام روش كليك كنيد. ميره به يه سايت كه كد اين بنر اونجا گذاشته شده. اگر پيدا نكردين بفرماييد تا بيشتر توضيح بدم.

رهسپار

الان ديدم كه بنر نمياد تو وبلاگم. رفتم ديدم فيلتر شده!

ارمیتا

سلام زیبا بود باهاتون کاملا موافقم......منم اب کردم خوشحال میشم نظرتون رو بدونم[گل]

بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. در پی مشکلات به وجود آمده در انتخابات ریاست جمهوری 88 تاکنون نامه هایی را به 1.مجمع روحانیون مبارز 2.شیخ اصلاحات"مهدی کروبی" 3.حضرت آیة اللّه العظمى یوسف صانعى نوشته ام. بیانیه ای را هم آماده کرده ام برای وبلاگ نویسانی که به نتیجه انتخاات اعتراض دارند. اگر تو هم به نتیجه انتخابات اعتراض داری،می توانی پس ازخواندن آن بیاینه در وبلاگم،آن را مضا’ کنی. (نام ونشانی وبلاگت را بدهی تا در بخش"امضا’"قراردهم.) گرچه میدانم کسی توجهی به نوشتارهای ما نمیکند،ولی بهتر از دست روی دست گذاشتن می باشد. چشم در راه پاسخ تو هستم. شادوپیروزباشی. بدرود.

مسعود قلعه

سلام میثم جان ! ممنون که بهم سر زدی. راستی تسلیت میگم . خدا بیامرزه . چی شده ؟ بابا باخت که عزاداری نداره . همه اش چهار ساله. راستی شما از تغییر قانون اساسی هم حرف زدی . ظاهراَ از اس ام اس ها معلومه که قضیه بالاتر از این حرفهاست. نشنیدی می گم ها ... موفق باشی.

آج انار

با سلام و ممنون از حضورت قانون اساسی ما یکبار در سال 67 تغییر کرد و بارزترین تغییرش تغییر حذف نخست وزیری است و با انتخاب احمدی نژاد این اتفاق نخواهد افتاد دلیل روشنی بر این کار نیست تنها فرق ایشان با دیگران این است که عزت ایران را قربانی کشورهای استکباری نمی‌کند رای ایشان هم واقعی است و یک نمونه کوچک آوردم اگر خوانده باشی مردم خواستار عدالت هستند خواستار حذف ویژه خواری و ویژه خواران هستند و او این قدرت را دارد رای به احمدی نژاد رای به اجرای این مهم است[لبخند]

قلم

سلام دوست عزیز. امروز ساعت 5 عصر میدان ولیعصر. به امید پیروزی سبز امید بر سیاهی دروغ.

محمد رضا حکیمی پازکی

روزگار ما روزگار مرگ انسانیت است / سینه ی دنیا ز خوبی ها توهیست / صحبت از عیسی وموسی و محمد نا بجاست / من که از پژمردن یک شاخه گل ازفغان یک قناری در قفس از غم در بند بودن یک مرد حتی قاتلی بر دار /اشک در چشمان و بغضم در گلوست وندراین ایام زهرم در پیالست اشک و خونم در سبوست /مرگ او را از کجا باور کنم / صحبت از پژمردن یک برگ نیست وای جنگل را بیابان میکنند دست خون آلود را پیش چشم خلق پنهان میکنند / صحبت از پژمردن یک برگ نیست فرض کن مرگ قناری در قفس هم مرگ نیست فرض کن جنگل بیابان بود از روز ازل / در کویری سوت و کور در میان مردمی با این مصیبت ها صبور صحبت از مرگ محبت مرگ عشق / گفتگو از مرگ انسانیت است .