باشگاه های آسیا

 

به نام خدا

 

روز اول بازی های جام باشگاه های آسیا امشب با شکست استقلال تمام شد و اگر آبی پوشان کمی بهتر بازی می کردند و با امتیاز از عربستان باز می گشتند بهترین نتیجه برای تیم های ایرانی رقم می خورد .

برد پر گل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و برد سپاهان در اصفهان و همچنین تساوی صبا در برابر الهلال نتیجه های جالبی بود که با برد یا تساوی استقلال دلپذیر تر هم می شد ولی افسوس اشتباه بازیکن با تجربه و کاپیتان استقلال یعنی فرهاد مجیدی در آخرین لحظات بازی باعث از دست رفتن نتیجه شد و استقلال صدر نشین ایران در برابر صدرنشین عربستان  در دقایق اضافی باخت .

نگاهی گذرا به بازیهای روز آغازین جام باشگاه های آسیا و مقایسه ای کوتاه با همین مسابقات در اروپا تفاوت های ماهوی فوتبال را در دو قاره نشان می دهد .

حساسیت ها در اروپا باعث جذابیت هست ولی در آسیا در بازی های نه چندان حساس هم بازی زیبایی نخواهیم دید .

به هر حال این آغاز لیگ باشگاه های آسیا است و تا پایان راه بسیار است و برای هر چهار تیم فوتبال ایران آرزوی موفقیت و البته ارائه بازی های زیبا و جذاب داریم .

/ 4 نظر / 4 بازدید
مليسا

كربلائي عزيز به ما با دعوت ميايم ولي شما دعوت نميكيند

محمد

سلام. ما که از فوتبال افتادیم و فوتبال برای از ما بهترون و یا خیلی مستضعفان جامعه شده و به بعضی از ما یکم زیر خط فقری ها دیگه نمی چسبه! (خط فقر ایران در سال 87: 850 هزار تومان- حقوق من با کلی اضافه کاری و حق شیفت و تعطیبی رفتنا:نهابت 500 هزار تومان به عنوان یک نیروی ماهر- و حد اقل حقوق در ایران که اکثرا همان را می گیرند: 220 هزار تومان) دیگه زمانی و حوصله ای واسه فوتبال دیدن و پیگیری اون نمی مونه! موفق باشید!

محمد رضا

اطلاعات و عکسهای جدید سریال مرد دوهزار چهره ساخته مهران مدیری برای نوروز 1388 http://mohamad-movie.blogfa.com/

حامد رجبی

نیکبخت باید از پرسپولیس برود