داوری شما چیست

 

 

در این رقابت فینال گونه بین دو تیم که من اسمشون رو فراموش کرده ام !! فرضا تیم آ و تیم ب که البته در زمین تیم آ برگزار می شده است و داورهای بازی هم از بازیکنان تیم آ انتخاب شده بوده است ، متاسفانه اجازه تصویربرداری بازی داده نشد و نتیجه بازی هم با پنالتی های مکرری که داور بازی برای تیم آ می گرفت شش بر صفر اعلام شد . تعداد زیادی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه به داوری معترض بودند ولی مگر انها کارشناس داوری بودن که بفهمند داور درست و یا نادرست اعلام خطا کرده است پس تمام این پنالتی ها به درستی اعلام شده بود .

چه استدلالی !

مو لای درزش نمیره ها !

بگذریم از اینکه یکی از کمک مربیان تیم آ قبل از بازی گفته بود با نتیجه شش بر هیچ برنده خواهیم بود و هم از اینکه روزنامه های هوادار تیم آ تیتر خود را با استفاده از این نتیجه قبل از پایان بازی زده بودند ، داوران بازی هم بین دو نیمه در مصاحبه ای اعلام کردند که بازی خوبی بود و هیچ اعتراضی هم از قضاوت نخواهیم داشت .

 

مربی تیم ب که خیلی ناراحت بود به مسئولان فیفا شکایت کرد و البته رییس فیفا اول به تیم آ این برد مقتدرانه را تبریک گفت و همچنین به تیم ب هم گفت که اگر اعتراضی دارند به داور مسابقه بگویند و آنها هم موظفند که رسیدگی کنند و نتیجه را بررسی کنند هرچند اختلاف آنقدر هست که بازهم نتیجه به سود تیم آ باشد .

 

به نظر شما چرا بیخودی تیم ب و طرفدارانش شلوغ بازی درآورده اند ؟!

اصلا اگر این بازی رو قبول نداشتند چرا در این رقابت شرکت کردند ؟!

 

براستی تیم ب چقدر بی جنبه است خصوصا سرمربی این تیم !

 

/ 15 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سودا

پیش بینی من این است که تیم ب احتمالا اصلا نمی فهمه چی می گه . وقتی آقای فیفا می گه فاصله گلها 11 تاست چه معنی داره اعتراض . تازه قبل از بازی هم درسته که به داور اعتراض داشتند اما خوب اومدند بازی کردند می خواستند نیان . اگه نمی اومدن خودمون یک تیم ب می ساختیم که وقتی هم شکست خورد و از زمین اومد بیرون از برد الف با شرایط پیش گفته خیلی هم خوشحال می شود و این را از معجزات الهی می دانست.

علی آقا

ای ول خوشم اومد[دست] اصلا هم برداشت بد نکردم . تو مطمئن باش[نیشخند] بازم ادامه بده

Shahin

نقل قول -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.- به نظر شما چرا بیخودی تیم ب و طرفدارانش شلوغ بازی درآورده اند ؟! اصلا اگر این بازی رو قبول نداشتند چرا در این رقابت شرکت کردند ؟! .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- براستی تیم ب چقدر بی جنبه است خصوصا سرمربی این تیم ! .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- به غير از اينا همشو قبول دارم !

مهشید

چقدر این داستان آشناست... انگار تازگی ها یه جایی دیدم... یا خوندم....[چشمک]

اولا این تیم ب بود که مرتبا قبل از شروع بازی پیروزی خودشو قطعی می دونست و مرتبا اعلام می کرد ثانیا چه طور در بازی های قبلی این حرفا نبود ثالثا این مربی تیم ب چه طور تا قبل شروع بازی احساس خطر داشتند و صرفا جهت هدایت عموم اومده بودند ولی بعد پایان بازی و حالا که طرفداران دو تیمو به جون هم انداختند احساس امنیت و آرامش کردند و تو ی سوراخی قایم شدند و دیگه بیرون نمی یان!!!!!!!!!!!! رابعا امیدوارم مثل زمان حضرت علی (ع) بعضی ها نخواهند قرآن ها را سر نیزه کنند و خودشون را مثلا بر حق و طرفدار حق و حقیقت و اسلام بدونند ولی از اون برای پیش برد اهداف شوم خود استفاده نادرست کنند (البته این مطلب صرفا ی حادثه تاریخی و هر گونه تشابهی با هر نوع موضوع دیگری تصادفی بوده است. لطفا برداشت بد نکن !)

ا.....!!! پس آقا باید تایید بکنند!جالبه,خیلی جالبه که شما حتی نظرات دیگران رو هم خودتون می خواین تایید کنید و به نظرات دیگران هم اشراف داشته باشین تا نکنه ی دفه مطلبی مخالفتون گفته بشه درست مثل سران آفریننده همون حادثه تاریخی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

گمنام

اولا من یادم رفت اسممو بنویسم دوما اگه شجاعت و شما به اسم گذاشتن می دونین واقعا براتون متاسفم! شجاعت و اونایی دارن که تو جنگ با دشمن جنگیدن و ی سری از اونا شهید شدن بدون اینکه خانوادشون از سرنوشتشون مطلع بشن رو قبرای همه ی اونا هم نوشته شهدای گمنام و هیچ نام و نشانی ازشون نیست

گمنام

من از شهدای گمنام گفتم نه شهدای والا مقام زمان امام حسین (ع) ما رو چه مقایسه با اونها