قانون بد یا بی قانونی ؟!

 

یکی از دوستان وبلاگ نویس که سابقه خوبی در نوشتن دارند و البته مدت هاست که من نوشته ای ایشون رو پیگیرانه مطالعه می کنند درددل هایی در باب انتخابات نوشته اند که بسیار جالب آمد برایم و برخی از آنها را در اینجا خواهم آورد :

 

               1- دیروز یکی از دوستان پرمهر بهم اس ام اس زد . نقل قول دقیقش چنین میشه:

"ان شاالله به کوری چشم ضد انقلاب ها باز هم احمدی نژاد رئیس جمهور میشه"

هرچی فکر کردم به یاد نیاوردم از کی تا حالا طرفداران نخست وزیر زمان جنگ ، کسی که از رئیس جمهور فعلی به امام و رهبر و جنگ خیلی نزدیک تره ، ضد انقلاب نامیده میشن؟!!!

2-هیچکس نتونست میر حسین موسوی رو به میدان بیاره . هیچ اصرار و استدلال و خواهش و...

من قدرت دولت نهم رو تحسین می کنم!

شاید این پربارترین حاصل این دولت بوده .

3-انتخابات صحنه تقابل حق بر باطل نیست .

4-بینش چگونگی کنار هم چیدن دیده هاست . گاهی اختلاف آدم ها از تفاوتی که در دیده ها دارن ناشی میشه ، گاهی از تفاوتی که در چیدمان دیده ها دارن !

5-به نظرم صحیح نیست آدم مسائل سیاسی رو تو روابط دوستی اش دخالت بده . من اینجا فقط نظرم رو بیان می کنم . با هیچکدام از دوستانم به دلیل مغایرت نظر سیاسی احساس دشمنی نخواهم کرد!

 

 

 

 

 

 

/ 5 نظر / 7 بازدید
مهدی باقرپور

سلام . دقیقا درست گفتی . راستی راستی من برای بار اول هستش از وبلاگ شما بازدید کردم . خوشحال میشم از من هم سر بزنید . وبلاگ شما هم خیلی خوب است . از دیدنش خیلی خوشم اومد . راستش هوای انتخابات در این ایام خیلی داغ هست . و همه باید کمک کنیم که قهر کنندگان به صحنه برگردند و رای دهند . رای من موسوی است . البته شما مختار هستید در انتخاب که این عین دموکراسی است . ولی اگر تمایل داشتید به موسوی رای دهید . من ایشان را از همه بهتر تشخیص دادم . دولت نهم متاسفانه نمرات منفی بیشتری از نمرات مثبت دارد . که خیلی خوب نیست . پس برای جلوگیری از رشد منفی کشور چاره ای نداریم جز تغییر . از وبلاگ من که سر بزنید . مطالب داغی را می بینید که خوشحال میشم نظرتون را بگذارید . راستی یادم رفت که بگم چهار شنبه شب مناظره احمدی نژاد و موسوی ساعت 22:30 شبکه 3 زنده و مستقیم به همه بگید . ممنون

رضا (سینوس)

[نیشخند]سلاااااااااااااااااااااااام[نیشخند] مهم ترین چیز همینه که مردم دارن متوجه می شن رای ندادن نشانه اعتراض نیست. بلکه رای ندادن باعث انتخاب افراد نا مناسب می شه خدا رو شکر که رای های خاموش دارن فعال می شن.[لبخند][گل]