پسری روی سکوها

 

فوتبال، حمیدرضا صدر را از ما و از سینما گرفته است.

دیگر شوق و ذوق گذشته را در او نسبت به سینما نمی بینیم. البته هر سال کلی فیلم با هم در جشنواره می بینیم اما همه ی حواسش به فوتبال است. فوتبال بیشتر وقتش را گرفته. البته خودم هم به فوتبال علاقه دارم اما نه به اندازه ی سینما و نه آن قدر جدی که به سینما ترجیحش بدهم.

... حالا ضمن یادآوری مجدد عشق قدیمی اش -سینما- به شیوه ی اولیایی که به مدرسه ی فرزندان شان می روند تا بازیگوشی او را چاره کنند، از عادل فردوسی پور، رضا جاودانی و مدیران ورزشی شبکه سوم تقاضا دارم دست از سر حمیدرضا صدر بردارند، و اگر هم نمی توانند به کل از او صرف نظر کنند (راستش حیف است، چون تفسیرها و حرف های فوتبالی اش هم خیلی پرنکته و تازه و متفاوت است) کمی به او استراحت بدهند تا به خانه و زندگی اصلی اش سینما هم برسد.

اصغر یوسفی نژاد،‌شماره 460 مجله فیلم، در نقد کتاب تازه منتشر شده حمیدرضا صدر، پسری روی سکوها، نشر زاوش

/ 2 نظر / 5 بازدید
پاپ استور

با سلام همکار عزیز خسته نباشید ! یک پیشنهاد خوب براتون دارم . بازدید کنندگان وبلاگ خودتون رو به پول تبدیل کنید تا حداقل مخارج اینترنت و وبلاگتون رو در بیارید و یا اگه بازدید کننده زیادی دارید در آمد میلیونی داشته باشید ! سیستم کسب در آمد پاپ استور به ازای هر بازدید کننده شما مبلغ 30 ریال به شما پرداخت میکند تصویه حساب منظم ما هر شب انجام میشه و تنها اگه به حد نصاب ما که 5000 تومان هست برسید خودکار براتون پرداخت میشه . حتی احتیاجی نیست درخواست بدید تنها کافی به سایت ما وارد بشید و ثبت نام کنید . بعد از تایید وبلاگ شما توسط ما میتونید کد سایت ما رو درون وبلاگتون قرار بدید و به کسب در آمد بپردازید ! www.popstore.ir پر درآمد باشید ! پاپ استور !

زیتون

سلام اکنون که وارد فصل سرما می شویم سعی کنیم شب ها خوراکی سرد واسترس دار مثل کله پاچه ، چلوماهی ، شیربا هندوانه ، شیربدون خرما ، شیرکنار برنج ، ماست با برنج ، ...نخوریم فرزندیکی ازاهالی محل که کمترازده سال دارد سکته کرده ونیمی ازبدنش فلج شده یکی ازدوستان شب شیربا هندوانه کنارهم خورده دچارخون لختگی وسکته شده روزانه 300نفردرایران دچار سکته مغزی میشه مراقب خوراکی خودباشیم وآنرا مدیریت کنیم